MOKYMŲ FORMATAS IR DATA

Kas veda šiuos mokymus?

Ar Jūs patys investuojate? Taip, žinoma. Mes patys esame investuotojai, turime investicijų skirtingose turto klasėse, tame tarpe Nekilnojamo turto, iš kurio jau gauname ženklias pasyvias pajamas. Dar daugiau, mes nuolat tobuliname savo žinias apie finansus ir investavimą, gaudami jas iš geriausių savo sričių ekspertų pasaulyje, pvz. tokių kaip Robertas Kijosakis ir jo komanda.

 

Ar aš galiu dalyvauti mokymuose, jeigu aš ne iš Vilniaus? Žinoma. Jūs įsigyjate mokymų internetu video įrašus. Nepriklausomai nuo to, kur Jūs esate, Jūs galėsite peržiūrėti šiuos video mokymų įrašus, o tam reikės tik kompiuterio ir prieigos prie interneto.
Pinigų grąžinimo garantija

Jeigu per 1 mėnesį po mokymų Jūs nuspręsite, kad Jums dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai, arba Jūs nuspręsite, kad informacija, kurią gavote, nepakankama tam, kad sėkmingai kurti kapitalą, mes grąžinsime Jums pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme Jums tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti Jūsų pinigų. Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!

 

Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime Jums nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  


Kontaktai

 

Jeigu Jums kilo kokių nors klausimų dėl apmokėjimo ar registracijos, prašome kreiptis į mus:

 

Tel. +370 686 868 33 el. paštu: info@starfishacademy.lt

 

P.S. Visi mokymų įrašai ir medžiaga liks Jums. Jeigu po kurio laiko Jūs norėsite ką nors pakartot, Jūs visada galėsite praeiti mokymus dar kartą savarankiškai Jums komfortišku tempu ir laiku.  

Nelaukite! Registruokitės dabar!

 

Registruokitės ir pradėkite kelionę link savo kapitalo kūrimo!

Ką kalba žmonės?