Per amžių amžius nekilnojamas turtas buvo viena saugiausių ir geriausių investicijų. Sakoma, kad investavimas į NT yra amžina investicija, apsauganti nuo infliacijos. Lietuvoje 2002 - 2008 m. laikotarpis buvo "aukso amžius” NT vystytojams, kada kas antras žmogus pirkosi butus, statėsi namus ar investavo su tikslu uždirbti. Sprogęs nekilnojamojo turto burbulas ir atėjusi krizė parodė neigiamą investicijų pusę ir daugelį atbaidė nuo investavimo. Investicijos į NT yra vienos iš pelningiausių, tačiau tame slypi nemažai subtilybių ir strategijų, apie kurias NT investuotojai linkę nutylėti. Mes nuolat investuojame į NT, matome klaidas, kurias daro kiti investuotojai, todėl norime Jums parodyti būdus, kaip investuoti į NT nepriklausomai nuo to, ar ekonomika kyla ar smunka.

 

Sakoma, kad investavimas į NT vidutiniškai generuoja 5% grąžą. Šiame kurse atskleisime Jums paslaptis, kaip iš NT uždirbti 10%, 20%, 30% ar didesnę grąžą.

PAGRINDINIAI KURSO TIKSLAI

 • supažindinti su investavimu į NT ir parodyti mažus žingsnius, nuo ko galima pradėti investuoti; 
 • padėti atrasti sandorius, kurie yra žemiau rinkos kainos
 • parodyti būdus, kaip galima nesudėtingai pakelti NT vertę
 • atskleisti paslaptis, kaip gauti 30% ir didesnę grąžą iš investicijų į NT; 
 • pasidalinti strategijomis, kaip susikurti pasyvių pinigų srautą, viršijantį jūsų mėnesines pajamas;

Į šį 7 užsiėmimų kursą sudėjome daug praktinės patirties iš mūsų pačių, mūsų mokinių ir partnerių vystytų ar šiuo metu vystomų NT objektų. Tikime, kad ši neįkainojama informacija bus įdomi ir naudinga tiek norintiems pradėti investuoti į NT, tiek jau turintiems investavimo patirties.

MOKYMŲ FORMATAS IR DATA

KĄ JŪS SUŽINOSITE

PROGRAMOS TURINYS

PRADEDANTIESIEMS

ĮVADAS 

 • Kas yra investavimas. Pirmieji žingsniai 
 • Kaip pradėti investuoti? 4 pajamų gavimo būdai 
 • Investavimo į NT privalumai ir trūkumai 
 • NT rinkos ciklai 
 • 2 pagrindiniai investavimo principai 

PAPRASTOS STRATEGIJOS 

 • Bjaurusis ančiukas  
 • Skaldyk ir valdyk 

INVESTAVIMAS Į NT

 • Investavimo tikslai 
 • Investavimo planas
 • 100:10:3:1 arba auksinė investavimo į NT taisyklė 
 • Sandorių paieška. Į ką geriausia investuoti? 
 • NT vertė ir kaip ją pakelti? 
 • NT tipai ir jų pavyzdžiai 
 • NT veiklos mokesčiai 
 • Investicinė grąža. Kaip teisingai ją skaičiuoti? 
 • Ilgalaikė ir trumpalaikė NT nuoma. Privalumai ir trūkumai

INVESTAVIMO IDĖJOS 

 • Investavimas į NT be pinigų  
 • Investavimas neturint didelio kapitalo 
 • NT remonto paslaptys 
 • 11 būdų finansuoti NT sandorius  
 • Baldų įrengimas nemokamai  
 • Kaip surasti gerus nuomininkus 
 • Sutartis ir jos niuansai

PAŽENGUSIEMS

IDĖJOS

 • Patarimai ir triukai 
 • 5 investuotojų pritraukimo būdai 
 • Povandeniniai akmenys ir rizikos
 • Tobula sutartis. Kaip ją paruošti? 
 • Kaip sutaupyti GPM pardavus NT

AUKCIONAI IR VARŽYTINĖS

 • Pirkimo iš varžytinių privalumai ir trūkumai
 • Įkeisto NT pirkimas
 • Povandeniniai akmenys ir rizikos

ĮRANKIAI 

 • Skaičiuoklės ir įrankiai sėkmingam darbui su NT

 Pasirinkus pilną kursą, vertingi įrankiai - dovanų

Nuomininko atrankos anketa

 

Specialiai sukurta anketa, kuri greitai ir patogiai, leis jums sužinoti esminę informaciją apie potencialų nuomininką ir nuspręsti ar norite jam nuomoti savo turtą.

Objekto apžiūros anketa

 

Puiki priemonė, padėsianti jums nepamiršti esminių dalykų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį įsigyjant nekilnojamą turtą

Objekto įvertinimo forma

 

Lengvai suprantama ir vaizdi planuojamo įsigyti NT objekto patrauklumo įvertinimo forma, kuri sutaupys jums krūvą laiko bei padės nuspręsti ar verta investuoti į jį.

Buto nuomos sutarties šablonas

 

Buto nuomos sutarties šablonas, kuris apima svarbiausius ir specifinius NT nuomos klausimus, tame tarpe tokius, kurie pdės Jums papildomai sutaupyti keletą šimtų eurų per metus ir taip padidinti savo buto generuojamą grąžą.

Kas veda šiuos mokymus?

Jurijus Clavas

 

Investuotojas, verslininkas, mokymų lektorius - www.jurijusclavas.lt

 

Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, Starfish Academy bendraįkūrėjas, labdaros paramos fondo "Europa Pasauliui" steigėjas, asmenybės tobulėjimo ir verslumo blogo "Sėkmės pamokos” autorius, interneto kursų "El.pašto marketingas praktikoje", "Laiko valdymo pagrindai", "Laiko proveržis", "Gyvenimo būdo transformacija", "Asmeninių finansų valdymas", "10 žingsnių pinigų link", „Infoverslas nuo nulio“, "MLM koučingas" autorius. Jurijus investavimu užsiima nuo 2006 metų, pradėjęs nuo investicinių fondų, šiuo metu savo investicijų portfelyje turi vertybinių popierių, NT, žaliavų ir verslų kombinaciją.

 

Jurijus yra sertifikuotas Roberto Kijosakio metodikos treneris, koučingo specialistas, taip pat koučingo įrankio Points of You praktikas.  

Aurimas Levickas

 

Investuotojas, verslininkas, lektorius - www.aurimaslevickas.lt

 

​ Savo pirmąjį verslą pradėjo 2008 metais. Su bendražygiais įkūrė bendrovę „Digital Media“, kuri pirmoji Baltijos regione pristatė skaitmeninius interaktyvius žurnalus Zine.lt.

 

2009 m. įkūrė pirmąją elektroninę papuošalų parduotuvę www.MadosGuru.lt. Šiuo metu tai viena didžiausių papuošalų, laikrodžių, galanterijos elektroninių parduotuvių Lietuvoje. Aurimas vysto dar keletą elektroninių parduotuvių www.ginorossi.lt, www.e-casio.lt, www.salikai.lt.

 

Šiuo metu Aurimas su partneriais nuomoja 5 NT objektus ir taip pat konsultuoja NT, rinkodaros ir e-komercijos klausimais.

Ar Jūs patys investuojate? Taip, žinoma. Mes patys esame investuotojai, turime investicijų skirtingose turto klasėse, tame tarpe Nekilnojamo turto, iš kurio jau gauname ženklias pasyvias pajamas. Dar daugiau, mes nuolat tobuliname savo žinias apie finansus ir investavimą, gaudami jas iš geriausių savo sričių ekspertų pasaulyje, pvz. tokių kaip Robertas Kijosakis ir jo komanda.

 

Ar aš galiu dalyvauti mokymuose, jeigu aš ne iš Vilniaus? Žinoma. Jūs įsigyjate mokymų internetu video įrašus. Nepriklausomai nuo to, kur Jūs esate, Jūs galėsite peržiūrėti šiuos video mokymų įrašus, o tam reikės tik kompiuterio ir prieigos prie interneto.

MOKYMŲ PAKETAI IR KAINA

Pinigų grąžinimo garantija

Jeigu per 1 mėnesį po mokymų Jūs nuspręsite, kad Jums dėl kokių nors priežasčių nepatiko šie mokymai, arba Jūs nuspręsite, kad informacija, kurią gavote, nepakankama tam, kad sėkmingai kurti kapitalą, mes grąžinsime Jums pinigus, be jokių papildomų klausimų. Galų gale, jeigu mes nedavėme Jums tų rezultatų, kuriuos žadėjome, mes neverti Jūsų pinigų. Mes vertiname Jūsų laiką ir lėšas!

 

Deja, jeigu Jūs nuspręsite, kad mūsų modeliai, praktikos ir strategijos Jums netinka, mes daugiau negalėsime Jums nieko parduoti iš mūsų medžiagos ar mokymų.  

PASIŽIŪRĖKITE KOKIUS ATSILIEPIMUS PALIKO MŪSŲ KITŲ MOKYMŲ DALYVIAI

Eugenijus Bareiša apie kursą "Asmeninių finansų valdymas"

Šie mokymai buvo labai naudingi dėl to, kad teorija buvo pateikta labai glaustai ir aiskiai, be to, jai užtvirtinti, iškart buvo duotos praktinės užduotys ir patarimai.

 

Nors kai kurie kurso dalykai buvo žinomi anksčiau, bet ne visada žinojau, kaip tai įgyvendinti kasdieninėj veikloj.

 

Taip pat parinktas patogus laikas.

 

Ačiū

Raimonda Bakienė apie kursą "Kapitalo kūrimo paslaptys"

Jei pirksite būtinai imkite VIP ten yra tikrai naudingų dalykų.

 

 Pirmoji dalis man buvo daug maž žinoma ir taikoma praktikoje, bet antroji dalis labai praplėtė mano financinių žinių portfelį. Sužinojau, kad savarankiškai bandydama investuoti dariau nemažai klaidų. Tiesa kol kas į akcijas dabar daugiau neinvestuoju laukiu"tinkamo momento", laikau tik tas kurios man neša dividentus, mokausi ir stebiu situaciją. Šis kursas padėjo man pradėti investicijas į kitas sritis (jos minimos tik VIP dalyje ) :)

Violeta Zinevičienė apie kursą "Asmeninių finansų valdymas"

 

Po šio kurso didžiausią pamoką gavau, kaip priminimą, kad negalima laikyti vyro savo "aktyvu", moterims, kurios rūpinasi namais ir nedirba, nes vyras uždirba, pati suvokiu, kad tai labai labai rizikinga moteriai, tai ačiū , Jurijau, už šį įspėjamąjį skambutį :)

  

Plius pratybos padėtų pamatyti realią finansinę padėtį, ypač kai padariau metinį biudžetą irsudėliojau ir numatomas pajamas ir išlaidas, kaip šaltas dušas, o prieš tai galvojau, kad viskas visai normaliai pas mane, opasirodo reikia ieškoti papildomų pajamų šaltinių :) 

Giedrius Budrys apie kursą "Kapitalo kūrimo paslaptys"

 

Kursas “Kapitalo kūrimo paslaptys” buvo naudingas dėl konkrečių, suprantamai paaiškintų metodų (finansų srities išsilavinimas nebūtinas), kaip mąstyti apie savo finansus, kad jie negąsdintų, kaip juos suvaldyti, kad norams užtektų pinigų, ir dar, kad būtų galima kažkiek užsidirbti papildomai.

 

Pirmojoje dalyje išdėstytus dalykus buvau daugiau ar mažiau girdėjęs ar skaitęs kitur, tačiau čia viskas vienoje vietoje, patogu pasikartoti. Kur kas naudingesnis pasirodė investavimo pradžiamokslis ir VIP dalis (investavimas pažengusiems). Esu bandęs šiek tiek mėgėjiškai investuoti ir nudegęs, ir čia radau sau atsakymus, ką dariau ne taip. Pabandysiu dar kartą :). Vėlgi, pateikiama informacija nėra jau tokia didelė paslaptis, tačiau ją išsirankioti iš gausybės knygų (prieš tai - rasti tinkamų), straipsnių ir interneto platybių bei "suvirškinti" užtrunka ir kainuoja.. Kaip žmonės sako - tikrai “apsimokėjo”, rekomenduoju :).

 

Dar su VIP paketu gavau dovanų būsto kredito valdymo atmintinę. Esu jau anksčiau konsultavęsis su Mindaugu dėl būsto kredito ir tą informaciją turėjau. Duoti paskolą veltui banko nepavyks perkalbėti, bet yra dalykų, kuriuos galima “sušvelninti” derybų metu. Čia jie ir aprašyti. Man, pavyzdžiui, pavyko “išsimušti” mažesnę maržą ir pakoreguoti porą kitų punktų sutartyje, į kuriuos prieš tai nebuvau atkreipęs dėmesio. 

Kontaktai

 

Jeigu Jums kilo kokių nors klausimų dėl apmokėjimo ar registracijos, prašome kreiptis į mus:

 

Tel. +370 686 868 33 el. paštu: info@starfishacademy.lt

 

P.S. Visi mokymų įrašai ir medžiaga liks Jums. Jeigu po kurio laiko Jūs norėsite ką nors pakartot, Jūs visada galėsite praeiti mokymus dar kartą savarankiškai Jums komfortišku tempu ir laiku.  

Nelaukite! Registruokitės dabar!

 

Registruokitės ir pradėkite kelionę link savo kapitalo kūrimo!

Ką kalba žmonės?